Firma Profili

    2000 yılından günümüze sandalye ve masa sektöründe, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden üretim yapmayı kendimize ilke edindik.

    Sürekli gelişen teknolojiye paralel olarak, ürün gruplarımızı ve kalitesini en üst seviyede bulundurmakta kararlıyız. Bünyemizdeki uzman teknik kadro tarafından yapılan AR-GE çalışmaları sayesinde öncülüğümüzü devam ettirmekteyiz. Bu başarılı grafikteki ayrıcalığı, yalnızca üretim aşamasındaki yüksek performans ile değil, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlerimiz ile de desteklemekteyiz. 

    Kendi üretimimiz olan bir çok yeni ürünün yanı sıra, temsilcisi olduğumuz Siesta, Tavilo ve Gentaş firmalarının iç ve dış mekan mobilyaları Okul ve Ofis Mobilyaları ile de siz değerli müşterilerimize yepyeni konsept ürünler sunmaktayız. Mimar ve dekoratörlerimize hizmet vererek; Otel, Restaurant, Cafe, Bar, Hastahane, Okul, Ofis, Hava Limanı ve İş Merkezi gibi özel projelerinde, istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız.

     Sektördeki tecrübemiz ile koşulsuz, devamlı müşteri memnuniyeti ve sektörümüzde, daha mükemmeli sunmaya azmettik. İmalatımızda birçok ürün bulunmaktadır. Farklı döşemede farklı renklerde üretebildiğimiz ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunlar evlerimizde, düğün salonlarında, kahvehanelerde, lokal ve lokanta tarzı mekanlarda kullanılan ürünlerdir. 
© 2019 Tüm Hakları Saklıdır www.fatih-yildiz.com